KS Blizne - FC Płochocin II

SCHUMACHER

PRZEJECHAŁ PRZEZ BLIZNE

W niedzielę 15.05.2016 r. z KS BLIZNE nasza drużyna B klasy rozegrała swój kolejny mecz mistrzowski rundy wiosennej. Bez dwóch snajperów naszej drużyny pauzujących za kartki nie bez obaw przystępowaliśmy do tego spotkania. Trzeba było przebudować ustawienie zawodników i liczyć na to, że pomysł przyniesie skutek bramkowy. Pierwsze 45 minut - mieliśmy przewagę ale nie wykorzystaliśmy dogodnych sytuacji bramkowych, gospodarze dobrze się bronili i wyprowadzili dwie groźne kontry, które mogły zakończyć się bramką ale tym razem niewykorzystane sytuacje się nie „zemściły”.

Druga połowa to wprowadzenie nowych graczy, znów zmiana ustawienia i w 60 minucie „odpalił” Łukasz Schumacher po indywidualnej akcji strzelił bramkę, która dała prowadzenie i spowodowała, że zaczęliśmy widzieć się na boisku. Więcej podań, więcej gry piłką i kolejne bramki Schumachera. Gratuluje zwycięstwa, które zostało wybiegane i wypracowane konsekwentnie od pierwszych minut spotkania.

Następny mecz mistrzowski w Płochocinie z liderem naszej grupy RELAKSEM RADZIWIŁÓW w sobotę 21.05.16r. o godz. 12.00

KS BLIZNE –FCP II

0: 3

(0:0)